Sign in to follow this  
Followers 0
Roma

5 етап Кубку України

118 posts in this topic

А можно выдержку из правил - что есть активная игра пораженным?

Шановні гравці! Правила написані не тільки для суддів, але й для вас! А щодо Вашого питання, то уважно прочитайте пункти 26, 27 та 28 Правил :D

І взагалі, забудьте стереотип, що судді - це ще одна команда, яка грає проти гравців :D:triniti::pioneer:

1. Маладой человек прежде чем отвечать внимательно перечитайте вопрос. Можу його надрукувати українською :)

2. Читаем внимательно правила и пункт правил который обозначает активную игру пораженным 34.

3. Где в том пункте написано, что игрок попросивший проверку на краску и направивший ствол в сторону противника(без стрельбы)играет пораженным. ???

4. Судьи это не команда которая играет против игроков. Это люди которые выполняют свою работу!!! За которую им платят деньги. Много или мало - вопрос второй. НО я не вижу причин почему работа за которую платят должна выполнятся плохо!!!

оке) подивимось п.34...

34.1. Гра в маркованому стані (англ. Playing on) - дії гравця після поразки, як у грі. Гра в маркованому стані (ГМС) включає (але не обмежується):

• стрільбу або інший тиск на супротивника; ....

по Вашому направити ствол в сторону противника це не тиск?)))

далі... 27.1. Гравці відповідальні за визнання себе маркованими.

27.2. Отримавши маркування, гравець зобов’язаний негайно припинити гру та оголосити себе маркованим. У протилежному випадку це буде вважатися продовженням гри в маркованому стані.

якщо гравець просить суддю провести ПНФ, то він вже допускає можливість, що є маркованим, а тому повинен повністю припинити будь-які ігрові дії.

і ще... якщо Ви граєте в Х-болл, то, мабуть, знаєте, що там будь-яке влучення є явним)

27.3. Якщо гравець отримує маркування і не може перевірити наявність фарби самостійно в певних місцях (наприклад на масці, шиї, спині чи харнесі) він повинен негайно припинити гру та попросити суддю перевірити його. В протилежному випадку це вважається продовженням гри в маркованому стані.

27.4. Гравець під час руху, який відчув влучення кульки, може продовжувати рух до найближчого укриття між ним та суперником, виключаючи укриття суперника. В іншому випадку гравець повинен негайно змінити напрямок руху на зворотній та зупинитися за найближчим укриттям. Після заняття укриття гравець повинен перевірити себе на влучення. Постріли, розмови чи затримка перевірки та затримка оголошення себе маркованим, якщо маркування є в наявності, буде вважатися продовженням гри в маркованому стані.

Давайте дочитывать правила до конца. Особенно про невозможность проверить место попадания. А ТО ОДНОБОКО КАК-ТО ПОЛУЧАЕТСЯ. И если игрок почуствовал

попадание в спину. но не уверен в расколе ты просишь ПНК. И при этом стоишь статично правда ствол маркер направлен в сторону противника ЭТО 1-4-1 ???

Почему статичная стойка рассматривается как активная игра пораженным?

И не нужно спорить молодой человек. я правила знаю гораздо лучше вас. Потому как я целиком их прочитал а не 3 пункта как вы.

И при этом стоишь статично правда ствол маркер направлен в сторону противника ЭТО 1-4-1 ???

Почему статичная стойка рассматривается как активная игра пораженным? - Та тому що, по-перше, ти відволікаєш на себе противника в цей час, а, по-друге, ти бачиш позиції противника (використанням ПНФ із метою уникнути перевірки себе або товариша по команді, або для виявлення позиції супротивника;)

і на рахунок моєї компетенції в знанні Правил, не треба бути таким категоричним... моє знання підтверджене суддівськими семінарами та атестаціями, про які Ви, мабуть, не чули і тим більше там не бували...

і не сперечаюся я з Вами, а веду конструктивний діалог, тому що на полі з гравцями не поговориш (також заборонено Правилами) :tatice_06::D

0

Та тому що, по-перше, ти відволікаєш на себе противника в цей час, а, по-друге, ти бачиш позиції противника (використанням ПНФ із метою уникнути перевірки себе або товариша по команді, або для виявлення позиції супротивника;)

Усложняем задачу, игрок, которго проверяют, спрятан за фигуру, его не видят, он поля не видит, ствол маркера направлен в сторону проивник - это 1-4-1?

моє знання підтверджене суддівськими семінарами та атестаціями, про які Ви, мабуть, не чули і тим більше там не бували...

не стоит быть таким категоричным

0

і на рахунок моєї компетенції в знанні Правил, не треба бути таким категоричним... моє знання підтверджене суддівськими семінарами та атестаціями, про які Ви, мабуть, не чули і тим більше там не бували...

і не сперечаюся я з Вами, а веду конструктивний діалог, тому що на полі з гравцями не поговориш (також заборонено Правилами) :tatice_06::D

Компетенцию сертифицированных судей я вижу на каждом турнире.

Вашу - вижу сейчас в этом не конструктивном диалоге.

Ни на один мой вопрос касательно правил ВЫ СЕРТИФИЦИРОВАННЫЙ СУДЬЯ не смогли дать внятного, вразумительного(я уже не настаиваю на продуманном, логичном) ответа. Вывешивая мне КУСОЧКИ обзацев правил и прикрываясь бумажками атестатов пытаясь доказать свою правоту - вы доказываете всего лишь свою некомпетентность в данном вопросе.

-1

Ни на один мой вопрос касательно правил ВЫ СЕРТИФИЦИРОВАННЫЙ СУДЬЯ не смогли дать внятного, вразумительного(я уже не настаиваю на продуманном, логичном) ответа. Вывешивая мне КУСОЧКИ обзацев правил и прикрываясь бумажками атестатов пытаясь доказать свою правоту - вы доказываете всего лишь свою некомпетентность в данном вопросе.

на рахунок Ваших запитань, були дані відповіді ще й підтверджені Правилами (могу написать еще раз и на русском), для чого придумувати знову велосипед, якщо все уже написано... на рахунок моєї компетенції, можу сказати слова великої мудрої людини: "Ти собі думай, а я собі знаю!" І доказувати Вам щось тут я не збирався, бо не мої це функції висвітлювати на форумі трактування Правил, в яких ітак все чітко прописано...

0

Давайте дочитывать правила до конца. Особенно про невозможность проверить место попадания. А ТО ОДНОБОКО КАК-ТО ПОЛУЧАЕТСЯ. И если игрок почуствовал

попадание в спину. но не уверен в расколе ты просишь ПНК. И при этом стоишь статично правда ствол маркер направлен в сторону противника ЭТО 1-4-1 ???

Почему статичная стойка рассматривается как активная игра пораженным?

А почему ты, почуствовав попадание в спину и попросив ПНК, стоишь/сидишь со стволом, направленным на противника???

Если пораженный игрок не стреляет, а просто находится в игроваой позе с направленным на противника стволом, то он заслуженно получает 1-4-1.

Штраф он получает за то, что он оттягивает на себя внимание противника. Издали противник не видит, поражен этот игрок или нет. Он видит игрока за фигурой, который стоит в игровой позе и направляет на него маркер. В результате, вместо того, чтобы перенести внимание и стрельбу на остальных живих игроков, противник должен срелять по тому, кто уже поражен.

0

А почему ты, почуствовав попадание в спину и попросив ПНК, стоишь/сидишь со стволом, направленным на противника???

Не на противника а в сторону противника.

Если пораженный игрок не стреляет, а просто находится в игроваой позе с направленным на противника стволом, то он заслуженно получает 1-4-1.

Штраф он получает за то, что он оттягивает на себя внимание противника. Издали противник не видит, поражен этот игрок или нет. Он видит игрока за фигурой, который стоит в игровой позе и направляет на него маркер. В результате, вместо того, чтобы перенести внимание и стрельбу на остальных живих игроков, противник должен срелять по тому, кто уже поражен.

Воот первый вразумительный ответ:) Вика спасибо :)

Продолжим - в какой позе ему находится?

Где в правилах прописано в какой позе находится игроку ожидающему ПНК.

Игрок противника может продолжать стрельбу, может сделать переход потому как в него шары не летят.

Потому рассказывать то что игрок ожидающий ПНК сидя и глядя в сторону противника оказывает влияние на игру(я уже молчу о том что у него ствол забит был) это как уж сильно высосано из пальца.

0

на рахунок Ваших запитань, були дані відповіді ще й підтверджені Правилами (могу написать еще раз и на русском), для чого придумувати знову велосипед, якщо все уже написано... на рахунок моєї компетенції, можу сказати слова великої мудрої людини: "Ти собі думай, а я собі знаю!" І доказувати Вам щось тут я не збирався, бо не мої це функції висвітлювати на форумі трактування Правил, в яких ітак все чітко прописано...

Абидели мышку, написали в норку. Давайе молодой человек, напишите на русском. Особенно те вопросы в четкости которых я сомневаюсь. Хотя не старайтесь. Если до сих пор у вас не получилось, то очень сомневаюсь что получится и далее. :)

-2

Игрок противника может продолжать стрельбу, может сделать переход потому как в него шары не летят.

Потому рассказывать то что игрок ожидающий ПНК сидя и глядя в сторону противника оказывает влияние на игру(я уже молчу о том что у него ствол забит был) это как уж сильно высосано из пальца.

Для прикладу, гравцю на змії навіть стріляти не треба, він і так відволікає на себе половину команди.

В мене була ідентична ситуація. На переході з 3 на 5 отримав попадання в харнес (звичайно ж не відчув) і технічно правильно піднявся з підкату і став в стійку готовий до стрільби. Не стріляв, так як помітив, що суддя біжить в мою сторону. Після підкату до слів "аут 141" пройшло менше 3 секунд, є відео як доказ. Подивись відео ПСП, міленіум і т.д. всі про після ризикованого пареходу опускають маркер та чекають поки суддя дасть команду грати.

З одним можу погодитись що таке, назвемо його "ЗВИЧАЄВЕ ПРАВО", не прописано в правилах ФПУ, там багато чого не прописано, дарма я надсилав пропозиції перед сезоном. Дана ситуація прописана в правилах Міленіума та називається "Posting".

Витяш з правил:

"Якщо при переході попали ... бла бла бла... Upon arrival at such cover the player must immediately check himself for hits. Shooting, posting, communicating, failing to immediately check for a hit and failing to immediately signal his elimination, if indeed hit, will constitute playing on. (переклад - якщо ти добіжав дог фігури і думаєш, що в тебе попали ти повинен припиниту гру і просити ПНФ ... прийняття стойки готовності до стрільби розцінюється як продовження гри ..."

0

Находиться ему в позе ожидания ПНК.

Не вжиматься в фигуру больше, чем на 5 см, не поднимать ствол на высоту больше, чем 33 см от земли, ноги должны находиться вместе, на расстоянии не ближе чем 3 мм от фигуры, голова должна быть повернута в сторону на 20 градусов влево и на 35 градусов вверх. Эти параметры более подходят для понимания и выполнения?

Никого не волнует, забит у игрока ствол или не забит, попросил он у судьи ПНК или не попросил, если пораженный игрок стоит в позе, которая показывает противнику, что он готов стрелять, а именно, если игрок направляет ствол на противника - эта поза будет считаться игровой. И это значит, что игрок намеренно отвлекает на себя внимание противника.

И оценку этой позе будет давать судья на основании той игровой ситуации, которую он видит и успевает оценить за несколько секунд, а не на основании определенных параметров, в какой позе должен сидеть игрок, где должны быть его ноги/руки/голова/маркер/фидер и пр.

0

Видимо, все-таки сразу надо было на русском писать... Могу спец для Вас еще и Правила перевести, даже времени не пожалею...)))

0

Абидели мышку, написали в норку. Давайе молодой человек, напишите на русском. Особенно те вопросы в четкости которых я сомневаюсь. Хотя не старайтесь. Если до сих пор у вас не получилось, то очень сомневаюсь что получится и далее. :)

Такую мышку фиг абидеш :training1::D що там було нечітко, важко сказати, наступного разу крім витягів з Правил (сорі за тавтологію) буду ще добавляти математичні формули і основні закони фізики для повної ясності :pioneer:

P.S. Рівняння Гамільтона-Якобі пропонує строгий і прямий метод знаходження інтегралів руху, особливо якщо функція Гамільтона має знайому функціональну форму в ортогональних координатах.

29befa25fc2f3c2884c9b01fd4fb9e06.png

0

Такую мышку фиг абидеш :training1::D що там було нечітко, важко сказати, наступного разу крім витягів з Правил (сорі за тавтологію) буду ще добавляти математичні формули і основні закони фізики для повної ясності :pioneer:

P.S. Рівняння Гамільтона-Якобі пропонує строгий і прямий метод знаходження інтегралів руху, особливо якщо функція Гамільтона має знайому функціональну форму в ортогональних координатах.

29befa25fc2f3c2884c9b01fd4fb9e06.png

Извините давно не писал :) Был занят.

Да вы совершенно правы В физике и математике, уравнение Гамильтона — Якоби

16bb8da6b451b1b1e34c04bb443f0a67.png

Так же 0 вы в судействе:) Если вы судили в Черновцах, то я понимаю почему было так много косяков :)

-1

Находиться ему в позе ожидания ПНК.

Не вжиматься в фигуру больше, чем на 5 см, не поднимать ствол на высоту больше, чем 33 см от земли, ноги должны находиться вместе, на расстоянии не ближе чем 3 мм от фигуры, голова должна быть повернута в сторону на 20 градусов влево и на 35 градусов вверх. Эти параметры более подходят для понимания и выполнения?

Никого не волнует, забит у игрока ствол или не забит, попросил он у судьи ПНК или не попросил, если пораженный игрок стоит в позе, которая показывает противнику, что он готов стрелять, а именно, если игрок направляет ствол на противника - эта поза будет считаться игровой. И это значит, что игрок намеренно отвлекает на себя внимание противника.

И оценку этой позе будет давать судья на основании той игровой ситуации, которую он видит и успевает оценить за несколько секунд, а не на основании определенных параметров, в какой позе должен сидеть игрок, где должны быть его ноги/руки/голова/маркер/фидер и пр.

Еще раз отмечаю, ствол не был направлен на противника, а был направлен в сторону противника. Где в правилах указано то что при ожидании проверки на краску НИВКОЕМ СЛУЧАЕ нельзя направлять ствол в сторону противника?? ТО что нельзя бежать за фигуру с сидящим за ним противником - это прописано. Наказание за стрельбу пораженным - это прописано. Судья может не делать ПНК - тоже прописано. А где прописано - не поднимай ствол в сторону противника своего, дабы не в ввести его в заблуждения своей игрой в пораженном состоянии. Если б было прописано в правилах по сантиметрам - у меня даже не возникло бы вопросов. Честно. А так да - выдумываем на ходу:) Нет я понимаю откуда пошла эта тенденция. Ведь 1-4-1 дал еврореф.

0

Еще раз отмечаю, ствол не был направлен на противника, а был направлен в сторону противника. Где в правилах указано то что при ожидании проверки на краску НИВКОЕМ СЛУЧАЕ нельзя направлять ствол в сторону противника?? ТО что нельзя бежать за фигуру с сидящим за ним противником - это прописано. Наказание за стрельбу пораженным - это прописано. Судья может не делать ПНК - тоже прописано. А где прописано - не поднимай ствол в сторону противника своего, дабы не в ввести его в заблуждения своей игрой в пораженном состоянии. Если б было прописано в правилах по сантиметрам - у меня даже не возникло бы вопросов. Честно. А так да - выдумываем на ходу:) Нет я понимаю откуда пошла эта тенденция. Ведь 1-4-1 дал еврореф.

Лазарь, еще раз, куда был направлен твой ствол (на противника или в сторону противника), и чем и как он был забит, сейчас абсолютно не имеет значения.

Судья расценил твою позу как игровую, и ты получил штраф. Это было решение судьи и действовал судья в рамках правил.

И вместо того, чтобы выискивать в правилах пункты, которыми можно прикрыть свою задницу и оправдаться, лучше прими во внимание, что за игровую позу судьи дают и будут давать штраф 1-4-1. Просто потому, что наши правила приводятся к стандартам европейских правил.

И поскольку в европейских правилах постоянно вносятся изменения, в наши правила тоже постоянно будут вноситься изменения.

0

Извините давно не писал :) Был занят.

Да вы совершенно правы В физике и математике, уравнение Гамильтона — Якоби

16bb8da6b451b1b1e34c04bb443f0a67.png

Так же 0 вы в судействе:) Если вы судили в Черновцах, то я понимаю почему было так много косяков :)

Оу, вітаю, Ви справилися з задачкою 1 класу, зуміли переставити доданки в рівнянні, хоча це нічого не змінило :D

хоча не докінця (мабуть, далі уже йде програма старших класів...), бо права частина даного рівняння виражає Ваш результат у Чернівцях (ні в якому разі не хочу образити гру Вашої команди, тому що вона справді класна), який Ви хочете спроектувати на площину суддівських помилок! B) отож повернемося до точних наук, бачу Вам так зрозуміліше... Що ж таке ГРА? Відповідь на це запитання можна дати через теорію ігор Джона Неша...

Теорія ігор — теорія математичних моделей прийняття оптимальних рішень в умовах конфлікту. Оскільки сторони, що беруть участь в більшості конфліктів, зацікавлені в тому, щоб приховати від супротивника власні наміри, прийняття рішень в умовах конфлікту, зазвичай, відбувається в умовах невизначеності. Навпаки, фактор невизначеності можна інтерпретувати як противника суб'єкта, який приймає рішення (тим самим прийняття рішень в умовах невизначеності можна розуміти як прийняття рішень в умовах конфлікту).

Теорія ігор намагається математично зафіксувати поведінку в стратегічних ситуаціях, в яких успіх суб'єкта, що робить вибір залежить від вибору інших учасників.

Думаю, це найповніше визначення Вашій грі... тому що Ви свій успіх (точніше НЕ УСПІХ) робите залежним від вибору інших (в даному випадку суддів), а прийняття Ваших рішень відбувається в умовах невизначеності, тобто в умовах конфлікту (що й призвело до "косяків" Ваших)!

А на рахунок Ваших претензій до Правил, то пропоную звернутися до ПРОБЛЕМИ ЕРГОДИЧНОСТІ в теорії прийняття рішень, яка вивчає закономірності вибору людьми шляхів вирішення різного роду завдань, а також досліджує способи пошуку найбільш вигідних з можливих рішень:

Для того щоб робити «суворі» статистично достовірні прогнози на майбутнє, потрібно отримати вибірку з майбутніх даних. Так як це неможливо, то багато фахівців припускають, що вибірки з минулих і поточних рівнозначні вибірці з майбутнього.

Отож, підсумок: якщо в Правилах зараз не прописано, що ствол не повинен бути направленим в сторону противника, але є вхідні дані "ІНШИЙ ТИСК НА СУПРОТИВНИКА", то це ніяким чином не дає стверджувати, що на супротивника потрібно тиснути зверху рукою :D

Дякую за увагу! До зустрічей! :tatice_06:

2

:blink:

Сэээм....??? Ты что перед этим курил? Или нюхал?

Но по поводу давления на противника мне понравилось ;)

0

:blink:

Сэээм....??? Ты что перед этим курил? Или нюхал?

якби я ще покурив, то цілу дипломну роботу б тут написав :D:D:D:WhiteVoid_1:

0

Опуская, как неотносящееся к делу, публичное сравнение размеров некоторых интимных частей тела, вывод напрашивается один - текущие правила несовершенны, если допускают двоякое толкование. У судей на поле задача одна - наблюдать за выполнением правил, и карать за их несоблюдение. Толкование правил в их задачу и полномочия не входит. Засим предлагаю - заинтересованым сторонам спорные и неопределенные моменты прояснить и предлагаемые поправки к правилам подать на рассмотрение в ФПУ. От ФПУ требовать рассмотрения, и, в случае отказа, аргументированного ответа.

2