Sign in to follow this  
Followers 0
{Vika}

Тройки в Ивано-Франковске

82 posts in this topic

Віка, якби тобі треба було знати скільки складів нас буде то ти б або зателефонувала або написала мейл.

0

Віка, якби тобі треба було знати скільки складів нас буде то ти б або зателефонувала або написала мейл.

Мне сейчас проще делать это на форуме.

0

Так, :training1: я лижі вже намазав :rolleyes: .

0

Так, :training1: я лижі вже намазав :rolleyes: .

Які ще лижі? В коньках же граємо! )

0

Ха! я перший напишу. Хball Ultra Lite для трійок просто супер. Маю велику надію що всі наступні трійки будуть проводитись в такому форматі.

Ігри були просто кайфові. навіть маленький дощик під час ігр був в кайф (Це напевно SAMSON замовив шоб гравці не перегрілись :D:lol::D ) Суддівсво замітно покращилоь(думаю FOGи дуже скоро будуть професійні судді) досвід - велика сила.

кортче

Організаторам і беспосередньо SAMSONу - респект :tatice_06:

Головному судді і суддівській бригаді - респект :tatice_06:

дякую всім командам за участь :tatice_06:

P.S. ЛЕГІОН викладіть будь-ласка фотки :rolleyes:

P.P.S дякую Роялам за те шо привезли мене в Калуш ,а Інфено за то шо їм третього не хватало :rolleyes:

0

Ха! Другим пишу :) .

Дякуємо за проведений турнір оргам, ікс-бол дійсно класно в трійках! Андрюха ти молодчага чо це зробив!

Фоги дійсно ростуть на очах, молодці так тримати, я не сумніваюсь що це буде головна суддівська бригада України!

Дуже не задоволений головним суддею з Харкова! Після перегляду цілої купи відео хотілось набити йому морду! Людина яка судить Чемпіонати і Кубки України не може відрізнити обтирання від попадання!

П.С. Як фотки викласти?

Цого тижня буду передавати Фогам, тобто будуть в Ів-Фр.

0

нормально все було)) фоги знов добралися до мене з своїми ванфованами)))

трохи здивувала відсутність місця (палаток чи столів) для гравців - пітзони то добре, але ж не всіх туди пакувати треба????

а так думаю всі залишилися задоволеними іксбольними трійками))))

спасибі і організаторам і командам за гарну гру)))

ЗІ - окрема подяка Бобасу)))) і за коньяк теж)))

0

Все Було класно.

Усім дуже дякую.

0

Места распределились следующим образом:

1. Карпатские Медведи, Мукачево (взяли реванш у Львов за Грац :tatice_06: )

2. Украинские Львы, Львов

3. Роял, Львов

4. Легион, Черновцы

0

Трійки в форматі Хball Ultra Lite це класно!!!!))))

надіємось що всі наступні трійки будуть проводитись в такому форматі !!

все було класно подяка організаторам )))

Бобасу подяка за класну гру, виручив нас !!

0

Несколько фоток

IMG_9111.jpg

IMG_9112.jpg

IMG_9113.jpg

IMG_9114.jpg

0

IMG_9118.jpg

IMG_9124.jpg

IMG_9125.jpg

0

Всім привіт!) Ось нарешті добрався до інтернета))) Насамперед хочу подякувати Віктору Михайловичу Тогаєву за сприяння в організації даного турніру ( поле, палатки, компресор, табло,...і т.п) !!! Але саме основне це людяна і щира допомога! Дякуємо! Також неймовірна вдячність Вікторії Саранцевій за прекрасну організацію суддівської роботи та контроль над різними важливими моментами ( розклад,формат, поле і т.п.). Також надзвичайно вдячні Сергію Протасу ( судді національної категоріїї з м.Харків) за те що був головним суддею площадки. В історіїї "трійок" Західного регіону ще не було такого суддівства! Горжусь цим!)))) Дякую всім командам які приїхали на даний турнір і "уважили" нас!))) Цікаво насправді все було)! Надіюсь по трохи "переростимо" трійки в Х-болл ( ультра))))). Дякую всім.!!!!

0

Турнір просто супер. Андрюха молодець !!! Також величезне спасибі Вікторії Саранцевій і Сергію Протасу.

трохи здивувала відсутність місця (палаток чи столів) для гравців - пітзони то добре, але ж не всіх туди пакувати треба????

Сорі майкл то був Х-Ball і вступняк на нього був смішним, такшо відсутність палаток я думаю не є великою проблемою !

1

Несколько фоток

:D:tatice_06: Ржака )))

1

Обновленный рейтинг после Франковска:

РЕЙТИНГ

0

...Андрюха...да тебя тут все хвалят...РЕСПЕКТ!!!!

0

Поле - супер!

0

А РЕЙТИНГ МНЕ ПОНРАВИЛСЯ!!!! МЫ ЧТО!!???? ПЕРВЫЕ!!!???? А наши молодые ВТОРЫЕ!!??? УРАААААААААААААА!!!!!

0

Турнір просто супер. Андрюха молодець !!! Також величезне спасибі Вікторії Саранцевій і Сергію Протасу.

Сорі майкл то був Х-Ball і вступняк на нього був смішним, такшо відсутність палаток я думаю не є великою проблемою !

ребята...просто не успели...все делали 2 человека...я и Санька Ярушников...В пятницу до 11-12 ночи поля собирали..с 5 утра в субботу на ногах...играли...и потом еще до вечера собирали ( двое!) а в воскресенье я с "граблями по полю лазил" - шары собирал, убирал, сетку складывал....3 дня как в ...... На весы жена в воскресенье поставила)))))))) 95 кг....а до турнира 102....( предлагаю новую диету! - организация турниров для пейнтбола)

0

Яж казав не тре суддів жаліти коли вони проявляють ініціативу в збиранні поля !!! Так би хоч 98 кг було ))))

1

Яж казав не тре суддів жаліти коли вони проявляють ініціативу в збиранні поля !!! Так би хоч 98 кг було ))))

ви що мало працювали!?)))) Он ніодного нарікання! МОЛОДЦІ! Так тримати!

0

Поле - супер!

Заздріть НАМ! ! ! !

Андрюха тобі мега респект. Ми свині, навіть не запропонували допомогти :(

0

А РЕЙТИНГ МНЕ ПОНРАВИЛСЯ!!!! МЫ ЧТО!!???? ПЕРВЫЕ!!!???? А наши молодые ВТОРЫЕ!!??? УРАААААААААААААА!!!!!

А мне как рейтинг понравился)))))))

Скоро Юра выздоравливает....................... :Gigakach_02:

45 очей разницы :sarcastic_hand:

0

ребята...просто не успели...все делали 2 человека...я и Санька Ярушников...В пятницу до 11-12 ночи поля собирали..с 5 утра в субботу на ногах...играли...и потом еще до вечера собирали ( двое!) а в воскресенье я с "граблями по полю лазил" - шары собирал, убирал, сетку складывал....3 дня как в ...... На весы жена в воскресенье поставила)))))))) 95 кг....а до турнира 102....( предлагаю новую диету! - организация турниров для пейнтбола)

організація чемпів то знайомо)))) - але дійсно, ми дійшли до того, що організатори не повинні грати - то стрес)))))))

0