Sign in to follow this  
Followers 0
Roma

Ліга Трійок 2009!

28 posts in this topic

Чернівецький етап Ліги Трійок в західному регіоні пройде 27 червня.

Проводить ПК "Легіон" (www.paintball.cv.ua)

Шари будуть по 40у.е (якщо кількість команд 11, або менше)

по 35у.е (якщо кількість команд 12 і більше)

(Оптовим покупцям шарів: участь в турнірі обовя'зкова :lol: )

Кожен етап буде судитись командою, яка слідуюча по списку проводить турнір, команда участі в турнірі не бере (наприклад: якщо 6 червня турнір в Моршині то судить "команда-організатор" слідуючого етапу, тобто Чернівці) надіємось, що такого суддівства як минулого року не буде!

0

Все це тішить, можна сказати, несказанно! (во каламбур)

З суддівством можна було б організувати як 30.08.08 у Львові - тоді б ніхто не пропускав. А взагалі варіант суддівствагравцями доволі привабливий, єдине що варто було б провести семінар чи збори (а краще декілька) для підвищення кваліфікації суддівства

0

Сорри за офтоп , но сперва тему прочитал как "Черновецкий .....", аж передернуло :lol:

0

Це добре, минулого року ініціативні гравці самі ж і допомагали суддям, але це важко.

0

Кожен етап буде судитись командою, яка слідуюча по списку проводить турнір, команда участі в турнірі не бере (наприклад: якщо 6 червня турнір в Моршині то судить "команда-організатор" слідуючого етапу, тобто Чернівці) надіємось, що такого суддівства як минулого року не буде!

Шось не Дуже таке влаштовує..... Їхати за 300-400 км. і даже не пограти на чемпіонаті !!!!

трохи накладно а задоволення ніякого !!!!

0

А ось тут згідний

0

Виходить нам з Закарпаття їхати за 400 км тільки судити, і так само до нас приїде Моршин судити)))).....

трохи якось не правильно..... хоча мабудь треба домовлятися)))

я дуже сумніваюся що команди будуть тупо виставляти один склад для суддівства на змаганнях... це ж не змагання в одному місті((((

0

тим паче купувати суддівську джерсі для однієї гри на рік??? я сумніваюся що ФПУ нам допоможе в цьому питанні.....

або просто скинутися на комплект суддів всім і видавати на змаганнях..... у кого нема)) у нас наприклад нема))))))

0

Шось не Дуже таке влаштовує..... Їхати за 300-400 км. і даже не пограти на чемпіонаті !!!!

трохи накладно а задоволення ніякого !!!!

11 апреля.....................................Хмельницкий................ПК "Подилля"

9 мая.............................................Черновцы......................ПК "Легион 62"

6 июня..........................................Моршин........................ПК "Триада"

25 июля........................................Ивано-Франковск.........ФСП Ивано-Франковской обл.

15 августа....................................Винница........................ПК "Гладиатор"

29 августа или 26 сентября........Львов.............................ПК "Триада"

Закарпаття в цьому списку нема...відповідно вони участі в суддівстві не прийматимуть...а судити буде команда одного з організаторів одного з єтапів.... Так що спок...будете ТІЛЬКИ ГРАТИ))))

0

А ось тут згідний

Ваша команда також не належить до оргів)))) такщо у вас вихід один - грати)))))))))))) :rolleyes:

0

Виходить нам з Закарпаття їхати за 400 км тільки судити, і так само до нас приїде Моршин судити)))).....

трохи якось не правильно..... хоча мабудь треба домовлятися)))

я дуже сумніваюся що команди будуть тупо виставляти один склад для суддівства на змаганнях... це ж не змагання в одному місті((((

і ви тоже ..)))))))))))))))))))))))

0

Я так розумію що Хуст також один з організаторів http://www.paintball.ua/forums/index.php?s...amp;#entry29142

А щодо суддівства то скажу так: якщо я впевнений, що свій етап зможу забезпечити "нормальними" суддями з Чернівців то команду з Івано-Франківська просто "заставлю" :) грати в моєму місті (грошей і комад забагато не буває! :)))) ). А в крайньому випадку завжди можна домовитись, але СУДДІ ПОВИННІ БУТИ гарними )))))))))))))))))))))))))))))

0

Закарпатці праві однозначно!

Пропоную суддівство як на останніх трійках у Львові! (з малесенькими поправками і проведеним навчанням)

0

11 апреля.....................................Хмельницкий................ПК "Подилля"

9 мая.............................................Черновцы......................ПК "Легион 62"

6 июня..........................................Моршин........................ПК "Триада"

25 июля........................................Ивано-Франковск.........ФСП Ивано-Франковской обл.

15 августа....................................Винница........................ПК "Гладиатор"

29 августа или 26 сентября........Львов.............................ПК "Триада"

Закарпаття в цьому списку нема...відповідно вони участі в суддівстві не прийматимуть...а судити буде команда одного з організаторів одного з єтапів.... Так що спок...будете ТІЛЬКИ ГРАТИ))))

Соррі але трохи засталіла інформація !!!

http://www.paintball.ua/forums/index.php?s...amp;#entry29142

0

Дійсно, якщо команда має судити, то мають ж бути мінімальні курси суддівства((((

гравці не завжди можуть бути об"єктивними суддями))))

0

Дійсно, якщо команда має судити, то мають ж бути мінімальні курси суддівства((((

гравці не завжди можуть бути об"єктивними суддями))))

Абсолютно правельно, але вони будуть краще судити ніж "прокатні" судді. І для гравців піде тільки на користь така практика! Доречі це ж не єдиний випадок коли команди судять турніри, + команда отримує очки за суддівство.

0

Абсолютно правельно, але вони будуть краще судити ніж "прокатні" судді. І для гравців піде тільки на користь така практика! Доречі це ж не єдиний випадок коли команди судять турніри, + команда отримує очки за суддівство.

Так ми так і не вирішили з суддівством, чи кожен організатор сам буде собі судити чи так як вирішило ФПУ ????!!!

пропоную прогосувати організаторів трійок .....

0

Хоч я і не організатор але пропоную щоб судили команди які беруть участь в турнірі (які не грають в той момент - це для тих хто в танку)))))))

0

Я проти. Це важко.

0

Так ми так і не вирішили з суддівством, чи кожен організатор сам буде собі судити чи так як вирішило ФПУ ????!!!

пропоную прогосувати організаторів трійок .....

Рішення про суддівство (як і всі інші) було прийняте ОРГАНІЗАТОРАМИ трійок на зібранні у Львові 12.02.09р. одноголосно.

0

Як би там не було це накладно, наприклад, їхати з Хуста в Чернівці тільки щоб судити і не грати. Або тупо або я чогось не знаю...

0

Як би там не було це накладно, наприклад, їхати з Хуста в Чернівці тільки щоб судити і не грати. Або тупо або я чогось не знаю...

+1

0

11 апреля - Хмельницкий

9 мая - Хуст

13 июня - Моршин (Львовская область)

27 июня - Черновцы

25 июля - Ивано-Франковск

15 августа - Винница

19 сентября - Львов

Хуст судить Хмельницький

""Як би там не було це накладно, наприклад, їхати з Хуста в Чернівці тільки щоб судити і не грати. Або тупо або я чогось не знаю...""

Мусить їхати. Що стосується тупості.....без коментарів! Дивні ви чуваки....Ще раз повторюю слова Романа -"рішення прийнято ОДНОГОЛОСНО" на зборах організаторів. Бля..аж злість бере...вам шо обісрати нема кого! Як в протоколі написано - так і робити будете! не згодні - проходьте мимо! Ще раз говорю- є ще "трійки" трьох регіонів! Думайте

0

11 апреля - Хмельницкий

9 мая - Хуст

13 июня - Моршин (Львовская область)

27 июня - Черновцы

25 июля - Ивано-Франковск

15 августа - Винница

19 сентября - Львов

Хуст судить Хмельницький

""Як би там не було це накладно, наприклад, їхати з Хуста в Чернівці тільки щоб судити і не грати. Або тупо або я чогось не знаю...""

Мусить їхати. Що стосується тупості.....без коментарів! Дивні ви чуваки....Ще раз повторюю слова Романа -"рішення прийнято ОДНОГОЛОСНО" на зборах організаторів. Бля..аж злість бере...вам шо обісрати нема кого! Як в протоколі написано - так і робити будете! не згодні - проходьте мимо! Ще раз говорю- є ще "трійки" трьох регіонів! Думайте

0. Звідки стільки злості? Не злись =)

1. Нікого і ніхто навіть не намагався "обісрати"

2. Щодо тупості я всього-навсього висловив свою думку (точно чогось не знаю =) )

3. Я не організатор і тому мені ... (не мої витрати на суддівство)

4. Бойкоту (читай незгоди) не висловлювалось і мимо не пройдемо (намагатимемось)

5. Не злись - не такі ми вже аж дивні чуваки =)

0

їхати за 400 км (+400 назад) - і просто судити?

яке там може бути задоволення від суддівства?))))

і до речі не відповіли про форму для суддів.... ми (організатори) не клуб, а команда - якось стрьомнувато купувати три комплекти суддівських джерсі з масками....

0