Александр

Пользователи
 • Content count

  43
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Обычный

About Александр

 • Rank
  Пользователь
 • Birthday 11/12/1992

Контакты

 • Сайт
  http://vk.com/clubpoligon1

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Харьков

Recent Profile Visitors

2,269 profile views
 1. Дорогі колеги дякую за підтримку!!! Дуже приємно, що проблема моє сім'ї, не залишила байдужою власника пк"ОТАМАН" Рівне Валентина, і ВСІХ ТИХ, які підтримують хто як може мого батька!!! Нехай ваші добрі діла вернуться вам сторицею!!!
 2. Подскажите совет

  Дякую!!! у мене схожий примірник такого документу є... Як кажуть людина учиться на своїх помилках, дана ситуація мені дала дуже великий життєвий урок!!!
 3. Подскажите совет

  Дякую за відгуки !!! Тепер я точно буду на кожну гру давати підписувати документ про техніку безпеки!!! І нехай вас шановні пейнтболісти минають стороною такі ситуації!!!
 4. Подскажите совет

  Доброго дня шановні колеги!!! Допоможіть будь ласка мені розібратися у такій складній ситуації... Я маю в прокаті 20 маркерів приватним підприємцем я не оформлений податків не плачу 31 серпня у мене грало 8 людей в пейнтбол, я їм перед грою провів інструктаж усно, письмово нічого не давав підписувати. Перші 4 людини відіграли і поїхали додому а остальні 4 залишились догравати. по поводу масок щоб не скидали я наголошував раз з 5 . В кінці гри на полі залишилися два гравці у одного закінчилися шари і він знімає маску кричить своєму другові що закінчилися шари, під час цього моменту його друг стріляє йому в око... Я швидко взяв воду і начав допомагати постраждалому, він промив око і хлопці взяли пацана під руки і повезли в лікарню, я хотів поїхати з ними але вони сказали що самі поїдуть... Я сказав що буду на звязку що якщо щось потрібно то звертайтеся ... Пару годин вони були на звязку а потім пропали через декілька днів вони уже подзвонили самі і сказали що треба везти в Києв на операцію яка коштує 18 тис. Якщо я можу то щоб скинув трошки грошей, так як у мене зараз скрутна фінансова ситуація я йому скинув тільки 500 грн ті гроші які я на їх заробив... Сьогодні вони дзвонять мені погрожують і вимагать гроші 10000 тис грн якщо я не перекину то будуть писати заяву або приїдуть і вибють мені око!!! Що в даній ситуації робити?
 5. Продам 7 комплектов маркеров Tipmann

  слідуючий в резерв !!! номер пожалуста !!!
 6. куплю надувное поле для игры на выезд !!!

  спасибо купил тему можно закрыть !!!
 7. Продам 10 прокатных комплектов б/у

  бронь на все !!! номер телефона можна !!!
 8. Продам 10 комплектов

  а цена ?
 9. Уважаемые коллеги и любители пейнтбола, хочу с вашей помощю купить себе надувное поле на выездные игры в пейнтбол и лазертаг ... не срочно !!!! Может кто то знает где купить поле б/у по адекватной цене, жду ваши предложения!)) заранее спасибо за взаимопонимания и помощь !!!
 10. Уважаемые коллеги и любители пейнтбола, хочу с вашей помощю купить себе надувное поле на выездные игры в пейнтбол и лазертаг ... не срочно !!!! Может кто то знает где купить поле б/у по адекватной цене? Жду ваши предложения!)) заранее спасибо за взаимопонимания и помощь !!!
 11. Продам 10 комплектов

  мне пожалуйста фото и цену в личку !!
 12. куплю Нові прокатну форму

  Здраствуйте советую обратится в ПК Экстримал форма бомба, качество бомба, я себе там брал !!! http://ua-paintball.com/products-page/odezhda/prokatnaya-odezhda!!!
 13. Пейнтбольный комплект на базе Tippmann Ft-12

  один комплект могу забрать !!!