kavkaz

Пользователи
 • Content count

  403
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

264 Очень хороший

About kavkaz

 • Rank
  Постоялец

Старые поля

 • Мой маркер:
  Bob Long
 • Моя команда:
  PIRANHA

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Миколаїв
 1. Sparta CUP 2020

  Можна довго дивитися на вогонь, воду, як інші працюють та на проведення Кубка Спарти) Черговий турнір відбувся і вчергове все пройшло на дванадцять балів. Спасибі організаторам та всім причетним за вашу готовність завжди допомогти та зробити умови змагань як можна комфортнішими. З Вінниці, впевен, кожен зміг увезти частинку чогось особливого та незабутнього. Ми, наприклад, завдячні у першу чергу цьому турніру тим, що можемо нарешті зібрати команду від Миколаєва та Миколаївської області, щоб позмагатись на достойному рівні з достойними командами. Ну а де ще можна зіграти (якщо немає можливості брати участь у ЧУ або Кубку України) з про-командами рівня D1 (KievXspress, Kyiv United, Hooligan, Falcon та ін.), отримати на горіхи або зробити неможливо і перемогти... Та просто спостерігати за грою команд такого рівня багато чого варте. І все це завдяки Кубку Спарти! У Вінниці дивним образом переплітається жорстка боротьба з пейнтбольним братерством. Де результат, безперечно, важливий, але сама по собі участь вже варта того, щоб бути на пейнтбольному полі. Ще раз велика дяка від команди “PIRANHA” організаторам, суперникам, суддям та товаришам за можливість зануритися у атмосферу справжнього пейнтболу. І до нових зустрічей!
 2. Sparta CUP 2020

  Шановні організатори, до Кубка залишився тиждень. Хотілось би знати, чи все у силі та «матч відбудеться при будь-якої погоді», чи можливі варіанти? Тре планувати поїздку, проживання, інше. Дякую за розуміння.
 3. Скоріш за все, вже всіх попустило після турніру. Когось - від алкогольної інтоксикації, когось – від сонячних опіків, когось – від болі в колінах та спині. Але відчуття свята, стовідсотково, залишилось. Звичайно, пейнтбол був приводом для зустрічі в Одесі людей різного віку, досвіду та розуміння пейнтболу як такого. З цім команда організаторів впоралася дуже добре. Я побачив як динозаврів від пейнтболу, так й спортсменів рівня Чемпіонату України та зовсім молодь. Формат тактиці, особливо десяток, дещо зрівнює шанси гравців. Принаймні, за 20 секунд, як в спорті, команда одна іншу не винесе. Як на мене, цій формат був забутий несправедливо. Тому велика дяка Панку, Максу та всім причетним до організації турніру, що реанімували тактичні десятки. Коли організацією турніру займаються діючи пейнтболисти, то це практично завжди влучання у десятку. Тому що хлопці це роблять як для себе. Неприємність з компресором не рахується. Це залізо, воно ламається. Спасибі за велику кількість напоїв, ще й безкоштовних. В таку спеку це було до речі. Душ, тенти, обід, багато місця для речей. Все було як треба. До суддівства питань не було, принаймні у нас. Наскільки я розумію, штрафів за затирання також не було. Це говорить і про рівень суддів (вони були в потрібному місці у потрібний час) так і про взаємну повагу гравців. Напружило одне – велика затримка на початок гри в зв'язку з очікуванням команди з Молдови. Розумію, кордон і все таке. Але ми також їздили до Молдови і приїжджали вчасно. Це, вважаю, неповагою до колег. Багато народу виїхало або напередодні, витративши гроші та час, або вночі – зранку, щоб встигну на запланований початок. До речі, повеселив двіж з натовпом на натовп. Ідея була цікава. Так що, Ігор, наступним етапом твоєї організації турнірів повинні стати ВПМ (так, щоб гравців 500). Там точно нема меж для фантазії. Я особисто обіцяю привезти 20-25 хлопаків) Так що, резюмуючи, Турнір та навколотурнірний відпочинок вдався! Команди «Піранья», «Ягуар», «Чикаго» зажди раді підтримати такі заходи. А хлопцям з Одеси за втрачений час, гроші та здоров'я обов'язково повернеться сторицею. До зустрічі!
 4. А гранатомет можно с квадракоптером?))) С гранатами еще в теории можно согласиться, когда есть здание, комнаты и т.п. На предлагаемой площадке будут только скандалы.
 5. Sparta CUP

  Миколаївська область у складі команд «Piranha», «Chicago», «Jaguar» дякує судейському составу, товаришам – суперникам та всім причетним до організації турніру. Є така приказка: щасливі всі однаково, нещасні всі по різному. Це про Турнір Спарти) Вже третій рік нас зустрічають на дуже високому рівні. І це не виключно технічна організація, а й внутрішня душевна атмосфера. Важко пояснити словами як це, коли тебе раді. Все складається з невеличких нюансів, що потім вимальовується в велике свято пейнтболу. В загальної назві – «турнір зі спортивного пейнтболу», у Вінниці головне є пейнтбол. Тобто Братерство, так, саме з великої літери «Б». Звичайно, спортивна змагальна складова присутня, але це не перемога понад усе. Я не знаю, що тому причина: посмішка Тіни, нарочита серйозність в перемішку з гумором Андрія, метушливість Артема в бажанні всім допомогти, постійна присутність помічників або багатовікова історія міста… Не знаю. Просто тобою опікуються. І це круто та гідно поваги. Хлопці та дівчата, дай Бог вам процвітання на довгі роки! Ви робите людей щасливими. Хоча б на той час, коли ми у вас в гостях)
 6. Sparta Tactical CUP

  Не будет турнира?
 7. Sparta Tactical CUP

  Пиранья. Зарегистрируйте. С оплатой - уже на следующей неделе.
 8. Sparta Tactical CUP

  А что по условиям проведения? Цены, регламент и т.д.
 9. Sparta Tactical CUP

  Ненене. Нам доехать до вас - и кроссфит, и тактический коридор. А если задача задолбаться, то мы против) Уж лучше культурно отдохнуть за бокалои пива;)
 10. І знову все на мегарівні! Велика дяка організаторам. Хлопці, Ігор, Ілля, Ден, Iron Balls та причетні, ви великі ентузіасти і, по – хорошому, божевільні! Залишається тільки сподіватися, що грошей, сил, терпіння вистачить як можна на довше. Зі свого боку обіцяємо підтримувати ваші ідеї та починання. Майданчик особисто мені сподобався. Розмір як раз для трійок. Та й взагалі, і хотів би щось критикнути та ні до чого причепитися) Формат взагалі чудовий. Всі розуміють, що рівень команд іноді зовсім різний, але це нікого в Одесі не засмучує, перед сонцем, морем та алкоголем все рівні) Та й де б ще ми пограли з KievXpress) Ну, і звичайно, Iron Balls з яркою перемогою! Пейнтбол рулить!!!