kavkaz

Пользователи
 • Content count

  396
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

251 Очень хороший

About kavkaz

 • Rank
  Постоялец

Старые поля

 • Мой маркер:
  Bob Long
 • Моя команда:
  PIRANHA

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Миколаїв
 1. Sparta CUP

  Миколаївська область у складі команд «Piranha», «Chicago», «Jaguar» дякує судейському составу, товаришам – суперникам та всім причетним до організації турніру. Є така приказка: щасливі всі однаково, нещасні всі по різному. Це про Турнір Спарти) Вже третій рік нас зустрічають на дуже високому рівні. І це не виключно технічна організація, а й внутрішня душевна атмосфера. Важко пояснити словами як це, коли тебе раді. Все складається з невеличких нюансів, що потім вимальовується в велике свято пейнтболу. В загальної назві – «турнір зі спортивного пейнтболу», у Вінниці головне є пейнтбол. Тобто Братерство, так, саме з великої літери «Б». Звичайно, спортивна змагальна складова присутня, але це не перемога понад усе. Я не знаю, що тому причина: посмішка Тіни, нарочита серйозність в перемішку з гумором Андрія, метушливість Артема в бажанні всім допомогти, постійна присутність помічників або багатовікова історія міста… Не знаю. Просто тобою опікуються. І це круто та гідно поваги. Хлопці та дівчата, дай Бог вам процвітання на довгі роки! Ви робите людей щасливими. Хоча б на той час, коли ми у вас в гостях)
 2. Sparta Tactical CUP

  Не будет турнира?
 3. Sparta Tactical CUP

  Пиранья. Зарегистрируйте. С оплатой - уже на следующей неделе.
 4. Sparta Tactical CUP

  А что по условиям проведения? Цены, регламент и т.д.
 5. Sparta Tactical CUP

  Ненене. Нам доехать до вас - и кроссфит, и тактический коридор. А если задача задолбаться, то мы против) Уж лучше культурно отдохнуть за бокалои пива;)
 6. І знову все на мегарівні! Велика дяка організаторам. Хлопці, Ігор, Ілля, Ден, Iron Balls та причетні, ви великі ентузіасти і, по – хорошому, божевільні! Залишається тільки сподіватися, що грошей, сил, терпіння вистачить як можна на довше. Зі свого боку обіцяємо підтримувати ваші ідеї та починання. Майданчик особисто мені сподобався. Розмір як раз для трійок. Та й взагалі, і хотів би щось критикнути та ні до чого причепитися) Формат взагалі чудовий. Всі розуміють, що рівень команд іноді зовсім різний, але це нікого в Одесі не засмучує, перед сонцем, морем та алкоголем все рівні) Та й де б ще ми пограли з KievXpress) Ну, і звичайно, Iron Balls з яркою перемогою! Пейнтбол рулить!!!
 7. NPLU WTS Кубок Незалежності

  Ок. Принято. Мы в теме. Собираем людей и деньги))
 8. NPLU WTS Кубок Незалежності

  В смысле, фото, списки нужны или денег достаточно?)
 9. NPLU WTS Кубок Незалежності

  Сергей, регистрация жесткая в рамках NPLU или лайт-версия на один турнир проканает?)
 10. NPLU WTS Кубок Незалежності

  Зрозумів)
 11. NPLU WTS Кубок Незалежності

  Всього 6 команд в електроніці?!!
 12. NPLU WTS Кубок Незалежності

  PIRANHA - реєстрація.
 13. З одного боку рецепт файного турніру простий: повітря - 4,0; кульки недорогі та якісні; поле, щоб з ногами залишитися; обід; вода; серветки; професійне суддівство; добрий настрій. Але... Дуже часто з перерахованого є тільки добрий настрій (якій швидко закінчується). В основному же чогось завжди не вистачає. Iron Balls змогли з першого разу не тільки вийти на дуже високий рівень, але й, не побоюся цієї заяви, зробити спробу побудувати наступний рівень. Приємні шняжки типа безкоштовних напоїв, святкової вечері, чирлідинга були звичайно вишенькою на торті. Розумію, що частина цього всього була рекламою, але це надзвичайно важливо, адже всі зацінили важку працю та намагання стрибнути вище голови. И таки да, всё получилось!) Ігор, ви змогли зробити такі умови для нас, які не відволікали від основного – від Пейнтболу. За що тобі, твоїм соратникам, помічникам, партнерам дяка та повага. Сподіваюсь, що ентузіазм, прагнення підкоряти нові вершини, а саме головне – взаємна підтримка – залишаться на роки. Звичайно, респект хлопцям по команді, Піранья (Рома), Ягуар (Коля, Сєрьога). Виступили ми херово, але за це маємо звинувачувати тільки себе. Приємно було бачити старих дружбанів – суперників: Орлов, Смерчей, Чікаг. На жаль, не змогли залишитися до кінця заходу, щоб поспілкуватися за чаркою «чаю». Але ще ж не вечір… До нових зустрічей! Все буде Пейнтбол!