kavkaz

Пользователи
 • Публикации

  391
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

245 Очень хороший

О kavkaz

 • Звание
  Постоялец

Старые поля

 • Мой маркер:
  Bob Long
 • Моя команда:
  PIRANHA

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Миколаїв
 1. Sparta Tactical CUP

  Ненене. Нам доехать до вас - и кроссфит, и тактический коридор. А если задача задолбаться, то мы против) Уж лучше культурно отдохнуть за бокалои пива;)
 2. І знову все на мегарівні! Велика дяка організаторам. Хлопці, Ігор, Ілля, Ден, Iron Balls та причетні, ви великі ентузіасти і, по – хорошому, божевільні! Залишається тільки сподіватися, що грошей, сил, терпіння вистачить як можна на довше. Зі свого боку обіцяємо підтримувати ваші ідеї та починання. Майданчик особисто мені сподобався. Розмір як раз для трійок. Та й взагалі, і хотів би щось критикнути та ні до чого причепитися) Формат взагалі чудовий. Всі розуміють, що рівень команд іноді зовсім різний, але це нікого в Одесі не засмучує, перед сонцем, морем та алкоголем все рівні) Та й де б ще ми пограли з KievXpress) Ну, і звичайно, Iron Balls з яркою перемогою! Пейнтбол рулить!!!
 3. NPLU WTS Кубок Незалежності

  Ок. Принято. Мы в теме. Собираем людей и деньги))
 4. NPLU WTS Кубок Незалежності

  В смысле, фото, списки нужны или денег достаточно?)
 5. NPLU WTS Кубок Незалежності

  Сергей, регистрация жесткая в рамках NPLU или лайт-версия на один турнир проканает?)
 6. NPLU WTS Кубок Незалежності

  Зрозумів)
 7. NPLU WTS Кубок Незалежності

  Всього 6 команд в електроніці?!!
 8. NPLU WTS Кубок Незалежності

  PIRANHA - реєстрація.
 9. З одного боку рецепт файного турніру простий: повітря - 4,0; кульки недорогі та якісні; поле, щоб з ногами залишитися; обід; вода; серветки; професійне суддівство; добрий настрій. Але... Дуже часто з перерахованого є тільки добрий настрій (якій швидко закінчується). В основному же чогось завжди не вистачає. Iron Balls змогли з першого разу не тільки вийти на дуже високий рівень, але й, не побоюся цієї заяви, зробити спробу побудувати наступний рівень. Приємні шняжки типа безкоштовних напоїв, святкової вечері, чирлідинга були звичайно вишенькою на торті. Розумію, що частина цього всього була рекламою, але це надзвичайно важливо, адже всі зацінили важку працю та намагання стрибнути вище голови. И таки да, всё получилось!) Ігор, ви змогли зробити такі умови для нас, які не відволікали від основного – від Пейнтболу. За що тобі, твоїм соратникам, помічникам, партнерам дяка та повага. Сподіваюсь, що ентузіазм, прагнення підкоряти нові вершини, а саме головне – взаємна підтримка – залишаться на роки. Звичайно, респект хлопцям по команді, Піранья (Рома), Ягуар (Коля, Сєрьога). Виступили ми херово, але за це маємо звинувачувати тільки себе. Приємно було бачити старих дружбанів – суперників: Орлов, Смерчей, Чікаг. На жаль, не змогли залишитися до кінця заходу, щоб поспілкуватися за чаркою «чаю». Але ще ж не вечір… До нових зустрічей! Все буде Пейнтбол!
 10. PIRANHA - оплату зроблено.
 11. Кубок "Спарта" 2018

  А, вообще, Андрей, мне в таких "дебатах" нравится позиция пана С. Мыкало: "Я всех послушал, аргументов мало, всё на усмотрение организаторов"))) Официальные турниры - жесткие правила федерации, дружественные - возможны отклонения. Это нормально. Да и вообще, если бы турнир не был бы интересен, то регистрация не закончилась бы в течении двух часов за два месяца до начала. Но побазарить можем, у нас свободная страна...
 12. Кубок "Спарта" 2018

  Пропоную ПРОгравців навіть і на ВПМ не пускати. Ну їх! У гетто!))) Даєш більше хом'яків! Тренуйтеся, пані та панове, і буде вам респект та повага. ПРОгравцями не народжуються.
 13. Кубок "Спарта" 2018

  Бляха, припинить маятися хернею! Я б'юся, тому що б'юся! У пейнтбол граємо щоб місця та ранги отримувати?! Тре ранги - йдіть у біатлон. Я б, наприклад, із з задоволенням пограв би з Київ Експрес (хоч і недовго), але я їм на фіга? Хоча, знов-таки, завжди є шанс. Маркер стріляє, кульки летять. Грошових призів нема. Рейтингів нема. Грай у задоволення!