L_gapiy

Пользователи
 • Публикации

  595
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

49 Очень хороший

О L_gapiy

 • Звание
  Старый воин
 • День рождения 23.09.1987

Старые поля

 • Мой маркер:
  Bob Long
 • Моя команда:
  Сфера, Спарта
 • Пейнтбол предпочитаю:
  до і після

Контакты

 • Сайт
  http://www.paintball.ck.ua

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Черкассы
 1. навіть не знаю за якими критеріями ) електроніка, обмеження 10,5 по хроніку. суддя буде кваліфікований - національної категорії, підтримає компетентністю судівства, обєктивністю. мабуть такий аматорський - коли гравець спорту захоче пограти на тактичному майданчику ) такий ось рівень )
 2. Друзі, трохи не очікувано для нас самих в плані календарних дат і цьогорічних планів, однак є на думці провести не великий, простий за форматом турнір серед любителів. Дата: 03.11.2018 Місце: Черкаси, м-район Дахнівка, вулиця Дахнівська, 36 Організатор: Черкаська обласна федерація пейнтболу, Paintball.ck.ua Формати: -Х-бол Лайт Трійки-WPBO500 (фідер и дві туби на гравця) Поле: - виходячи із досить короткого терміну на підготовку, будемо використовувати поле тактичного характеру. Вступний внесок - відсутній Кульки - можна свої, можна у нас взяти. Кількість команд - 12 Відразу зорієнтую, що ми очікуємо на дійсно формат любителів, можна сказати невеликі замагання вихідного дня. Основна причина такого форсування подій у найближчі дати і власне проведення: налагодження діалогу і погодження із державним управлінням сімії, молоді і спорту спільної роботи. Керманичі дають добро і посильну для них підтримку, а ми проводимо тестові змагання. Тому, хто захоче попрактикуватись - запрошуємо. На наступний сезон орієнтуємось вже на значно більш якуснішу, завчасну і повноцінну підготовку. Ну і повноцінне спорт поле Деталі можна буде отримати за номером: 0-98-395-34-56 або 073-395-34-56
 3. Прокатная форма

  привіт, так.
 4. Куплю повітряну лінію на Т-98.

  почекаю, можливо в когось ще є.
 5. Куплю повітряну лінію на Т-98.

  потрібна ще одна газова лінія, є в кого ?
 6. Прокатная форма

  привіт, постав всі у резерв, до пятниці, я заберу, ок ?
 7. Маска Invert Helix Thermal, олива, новая

  відправляй, реквізити у приват пишу. Дякую. P.s. не можу тобі написати в приват, не відправляє листи ( чекаю від тебе. або набери 097 сто вісім вісім 47 шість 6
 8. Маска Invert Helix Thermal, олива, новая

  поставиш на броньку за мною на пару днів.
 9. Маски Empire Helix Thermal

  та що ж таке, як тільки замовлю масок собі, хороші люди відразу викладають відмінний товар ! ) якщо ніхто не купить - заберу, тільки за кілька днів.
 10. Нова вартість 2500. П.с. ну просто стоїть без діла (( (
 11. Фигуры надувные.

  привіт, скинь теж ціну і зразки : 0 девять сім 188 чотири сім 66
 12. Привіт, хочемо у нас на базі організувати турнір з лазертагу. Вцілому, якщо є команди ( клуби ) які рухають цю справу і на проти прийняти участь у такій пригоді ), то давайте визначимо дату - і ми вас чекаємо. Але якщо справа ця безпереспективна, ну тоді нам є чим зайнятись ) )
 13. Продам маски invert helix thermal олива

  привіт, пару в резерв можна оформити, я у приват черкну.
 14. Друзі, окрім всього іншого, запрошую шанувальників пейнтболу серед працівників ІТ-індустрії завітати 16.06 в Черкаси і помірятись силами у пейнтбольному тернірчику з місцевим бомондом )).
 15. Якщо можливий торг, інформуй, пліз.