L_gapiy

Пользователи
 • Content count

  599
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

49 Очень хороший

About L_gapiy

 • Rank
  Старый воин
 • Birthday 09/23/1987

Старые поля

 • Мой маркер:
  Bob Long
 • Моя команда:
  Сфера, Спарта
 • Пейнтбол предпочитаю:
  до і після

Контакты

 • Сайт
  http://www.paintball.ck.ua

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Черкассы
 1. Написав в приват.
 2. Куплю Тіпман або корпус

  Черкнув в приват.
 3. Привіт, френди, у кого є за недорого маркер на продаж ? Або можливо ще у когось є і сам корпус ( десь бачив на форумі ), теж би забрав. дякую.
 4. Продам реболи

  Привіт, продам реболи, трохи б/у в наявності приблизно 2500 тис. Вартість 3000 грн. - 1000 шт.
 5. навіть не знаю за якими критеріями ) електроніка, обмеження 10,5 по хроніку. суддя буде кваліфікований - національної категорії, підтримає компетентністю судівства, обєктивністю. мабуть такий аматорський - коли гравець спорту захоче пограти на тактичному майданчику ) такий ось рівень )
 6. Друзі, трохи не очікувано для нас самих в плані календарних дат і цьогорічних планів, однак є на думці провести не великий, простий за форматом турнір серед любителів. Дата: 03.11.2018 Місце: Черкаси, м-район Дахнівка, вулиця Дахнівська, 36 Організатор: Черкаська обласна федерація пейнтболу, Paintball.ck.ua Формати: -Х-бол Лайт Трійки-WPBO500 (фідер и дві туби на гравця) Поле: - виходячи із досить короткого терміну на підготовку, будемо використовувати поле тактичного характеру. Вступний внесок - відсутній Кульки - можна свої, можна у нас взяти. Кількість команд - 12 Відразу зорієнтую, що ми очікуємо на дійсно формат любителів, можна сказати невеликі замагання вихідного дня. Основна причина такого форсування подій у найближчі дати і власне проведення: налагодження діалогу і погодження із державним управлінням сімії, молоді і спорту спільної роботи. Керманичі дають добро і посильну для них підтримку, а ми проводимо тестові змагання. Тому, хто захоче попрактикуватись - запрошуємо. На наступний сезон орієнтуємось вже на значно більш якуснішу, завчасну і повноцінну підготовку. Ну і повноцінне спорт поле Деталі можна буде отримати за номером: 0-98-395-34-56 або 073-395-34-56
 7. Прокатная форма

  привіт, так.
 8. почекаю, можливо в когось ще є.
 9. потрібна ще одна газова лінія, є в кого ?
 10. Прокатная форма

  привіт, постав всі у резерв, до пятниці, я заберу, ок ?
 11. відправляй, реквізити у приват пишу. Дякую. P.s. не можу тобі написати в приват, не відправляє листи ( чекаю від тебе. або набери 097 сто вісім вісім 47 шість 6
 12. поставиш на броньку за мною на пару днів.
 13. Маски Empire Helix Thermal

  та що ж таке, як тільки замовлю масок собі, хороші люди відразу викладають відмінний товар ! ) якщо ніхто не купить - заберу, тільки за кілька днів.
 14. Нова вартість 2500. П.с. ну просто стоїть без діла (( (
 15. Фигуры надувные.

  привіт, скинь теж ціну і зразки : 0 девять сім 188 чотири сім 66