L_gapiy

Пользователи
 • Content count

  606
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

49 Очень хороший

About L_gapiy

 • Rank
  Старый воин
 • Birthday 09/23/1987

Старые поля

 • Мой маркер:
  Bob Long
 • Моя команда:
  Сфера, Спарта
 • Пейнтбол предпочитаю:
  до і після

Контакты

 • Сайт
  http://www.paintball.ck.ua

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Черкассы
 1. продается защитная сетка

  Привіт, сітка ще є ?
 2. Продам BT-4 delta elit

  Лежить без діла, в клубі не використовуємо. Можливо хтось захоче собі взяти, або поставити в клубі за доп плату. Стан - 4++ Працездатність 5 ++ Він дуже мало стріляв, все працює, не шипить не травить і т.п. Електронна ручка + Фото на вайбер Ціна 3100 грн.
 3. привіт, а можна фотку корпусу і я бачив що у тебе є подовжений ствол, теж цікавить.

  097-188-сорок сім - 66

  1. don_lebron

   don_lebron

   зможу на вихідних скинуть.

 4. Привіт, матиму на увазі але поки ні, один балон взяв, чекаю ще на пропозиції
 5. Куплю Тіпман або корпус

  привіт, по чому ?
 6. Потрібно 2 балони, 1.1 л, Регулятори можна slp., Або середньонизький. Тест бажано актуальний, але не критично ( дивитись потрібно, що у кого є) Можна на вайбер: 097-один вісім вісім, 47, шість, шість.
 7. Продается Маска Dye i4

  Написав в приват.
 8. Куплю Тіпман або корпус

  Черкнув в приват.
 9. Привіт, френди, у кого є за недорого маркер на продаж ? Або можливо ще у когось є і сам корпус ( десь бачив на форумі ), теж би забрав. дякую.
 10. Продам реболи

  Привіт, продам реболи, трохи б/у в наявності приблизно 2500 тис. Вартість 3000 грн. - 1000 шт.
 11. навіть не знаю за якими критеріями ) електроніка, обмеження 10,5 по хроніку. суддя буде кваліфікований - національної категорії, підтримає компетентністю судівства, обєктивністю. мабуть такий аматорський - коли гравець спорту захоче пограти на тактичному майданчику ) такий ось рівень )
 12. Друзі, трохи не очікувано для нас самих в плані календарних дат і цьогорічних планів, однак є на думці провести не великий, простий за форматом турнір серед любителів. Дата: 03.11.2018 Місце: Черкаси, м-район Дахнівка, вулиця Дахнівська, 36 Організатор: Черкаська обласна федерація пейнтболу, Paintball.ck.ua Формати: -Х-бол Лайт Трійки-WPBO500 (фідер и дві туби на гравця) Поле: - виходячи із досить короткого терміну на підготовку, будемо використовувати поле тактичного характеру. Вступний внесок - відсутній Кульки - можна свої, можна у нас взяти. Кількість команд - 12 Відразу зорієнтую, що ми очікуємо на дійсно формат любителів, можна сказати невеликі замагання вихідного дня. Основна причина такого форсування подій у найближчі дати і власне проведення: налагодження діалогу і погодження із державним управлінням сімії, молоді і спорту спільної роботи. Керманичі дають добро і посильну для них підтримку, а ми проводимо тестові змагання. Тому, хто захоче попрактикуватись - запрошуємо. На наступний сезон орієнтуємось вже на значно більш якуснішу, завчасну і повноцінну підготовку. Ну і повноцінне спорт поле Деталі можна буде отримати за номером: 0-98-395-34-56 або 073-395-34-56
 13. Прокатная форма

  привіт, так.