marmazon

Пользователи
 • Content count

  186
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Хороший

About marmazon

 • Rank
  Пользователь

Старые поля

 • Пейнтбол предпочитаю:
  Тактический

Контакты

 • Сайт
  http://www.paint-ball.at.ua/
 • ICQ
  0

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Чортків
 1. Продам tippmann a5

  Цена?
 2. Продам домен - paintballshop.com.ua (Тиц-10) Не знаю сколько просить, так что жду предложений.
 3. Ну тоді вже краще ФТ-12 Какой то он пластиковый по тактильным ощущениям. Боюсь прокатчики его угробят быстро. Знаете когда по детям или девочкам попадают, бывает что роняют маркер от неожиданности. В мене в прокаті рік, і ніяких проблем. І звичайно, що він не пластиовий, а з алюмінієвого сплаву. А зломати навіть лом можна
 4. Не буду брехати, не порівнював. Заправляю ФТ-12 2500 псі - 300 куль вистрілюють це точно. І хавоки, я б не радив брати. Якось проводили спільну гру з іншим клубом в якому хавоки, а у мене були тоді 98. То прокатчики весь час жалілися на хавоки і просили дати їм тіпманна. Ну і власні відчуття: це як порівнювати китайський айфон з оригінальним, ніби теж звонить, але ж гівно.
 5. В мене FT-12 один рік , перед тим чотири роки були Тіпмани98. Плюси FT-12 порівняно з 98-мим: 1. Розбір і чистка. Можна в полі на коліні (головне не забути балон викрутити) 2. Конструкція фиднека краща, в 98-их вони розхитувались. Але з другого боку в нових фіднеках пару разів застрягали кулі. 3. Антуражніший вигляд. 4. Закритий корпус. Набагато менше забруднюються внутрішні частини. Рахую це один з найбільших плюсів, як згадую чистку 98-их Мінусом рахую більше споживання повітря відсотків на 25. Ще одне згадав. ФТ стріляють практично до нуля PSI в балоні, а з 98-мим проблеми починались від 800-900 psi. Це звичайно до плюсів ФТ-12.
 6. Стикався з англійською компанією яка продає обладнання для лазертага actiontag.co.uk На той час був можливий варіант оренди. До речі, в персоналі були люди які володіли російською.
 7. маски

  Подвійне скло і маску яка добре прилягає до обличча, щоб повітря яке видихаєш не попадало на лінзу. З власного досвіду, скажу що, антіфоги не особливо допомагають маскам з одинарним склом.
 8. Юмор. Анекдоты. Рассказы.

  Пейнтбол более лучше, чем страйкбол примерно в 1.6 раз! Пруф ... и лучше чем лазертаг в 4,6 раз )))
 9. Віддам всі 10 шт. за 8000 грн
 10. Маркер Tippmann 98 Rental Act з балоном і фідером - 8шт. - 110 уе.Мартер BT4 combat з балоном і фідером - 2 шт. - 100 уе. Балони без гідротесту. В комплекті чохли на балони, фідери, маркери. Всі маркери в робочому стані. продано
 11. Гідротест балонів до якого року ?