{Vika}

ФПУ
 • Content count

  2,069
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

153 Очень хороший

About {Vika}

 • Rank
  Свой человек
 • Birthday 03/30/1976

Старые поля

 • Мой маркер:
  Canon 400D
 • Моя команда:
  Event organizers
 • Пейнтбол предпочитаю:
  qick and bright X-ball Lite

Контакты

 • Сайт
  http://www.pball.net
 • ICQ
  8438977
 • Skype
  maxs-ua-victoria

Информация

 • Пол
  Не определился
 • Город
  Львов

Recent Profile Visitors

7,984 profile views
 1. Схема поля для проведення 3-го етапу Кубку України та Чемпіотану України в Одесі 23.08.2014:
 2. Регламент проведення Чемпіонату України 23.08.2014 Згідно з рішенням Правління ФПУ від 18.08.2014 р. (Протокол №2014-9 від 18.08.2014 р. можна знайти у розділі «Документи») встановлено наступний регламент для проведення Чемпіонату України у версії П`ятірки: Чемпіонат України проводитиметься в рамках 3-го етапу Кубку України в Одесі, 23-го серпня 2014 року. Вступний внесок на Чемпіонат України для команд, які братимуть участь у 3-му етапі Кубку, встановлено у розмірі 50 доларів США по курсу НБУ на день платежу. Для команд, що братимуть участь тільки у Чемпіонаті, вступний внесок встановлено у розмірі 250 доларів США по курсу НБУ на день платежу. Відбіркові ігри проподитимуться спільні для Кубку і для Чемпіонату. Далі, на основі даних результатів, визначатимуться команди, що братимуть участь у фіналі Кубку та у фіналі Чемпіонату окремо. Якщо кількість відбіркових ігор Кубку складатиме 4 гри, то півфінал Чемпіонату не проводитиметься, а команди перейдуть до фіналу за принципом: кращі команди обох груп гратимуть за 1-2 місця, а наступні за ними команди з обох груп розігруватимуть 3-4 місця. Обмеження на участь легіонерів для Чемпіонату України, згідно з діючими Правилами проведення змагань з пейнтболу, діятиме лише у фіналах Чемпіонату. За умови оплати командами вступного внеску у розмірі 50 доларів США по курсу НБУ на день платежу, організатори Чемпіонату звільняються від оплати 500 грн. на рахунок ФПУ за кожну команду-учасницю.Запрошуємо команди реєструватися для участі у Чемпіонаті України з пейнтболу у версії П`ятірки!
 3. РОЗКЛАД ІГОР Пояснення до регламенту: 1/ Етап кваліфікаційний, всі команди грають у відбірковому дивізіоні у двох групах. 2/ За результатами відбіркового туру, 5 кращих команд по очках кваліфікуються до Д1, решта команд (з 6-ї по 10-у) залишається у Д2. 3/ Фінали проводитимуться у кожному дивізіоні окремо: - кращі 2 команди розіграють між собою 1-2 місця; - наступні за ними 3 і 4 команди розіграють 3-4 місця.
 4. Конкурс на проведення серії Кубку України та Чемпіонату України у версії «П’ятірки» у 2014 році. Змагання у 2014 році проводитимуться під егідою святкування ювілейної 20-ї річниці пейнтболу в Україні. Умови конкурсу. На черговому засіданні 23 січня 2014 року, Правління ФПУ визначалось з кількістю змагань на цей рік. Були затверджені наступні змагання: Чемпіонат України у версії «П’ятірки» в одному дивізіоні; 4 етапи серії відкритого Кубку України в двох дивізіонах.Дати проведення всіх змагань будуть затверджені після визначення організаторів змагань. Участь у конкурсі мають право приймати обласні осередки Федерації пейнтболу України та пейнтбольні клуби. Для участі у конкурсі обласний осередок (клуб) повинен заповнити заявку стандартної форми (Заявка). Умови проведення змагань: Змагання проводяться у 2 дні. Використовується схема поля європейської серії «Мілленніум» 2014 року. Фінансування проведення змагань: Організатор отримує вступні внески від команд. Розмір вступного внеску складає 250 доларів США (в гривнях по курку НБУ на день платежу) з команди.Організатор сам займається реалізацією пейнтбольних кульок, при цьому зобов’язаний забезпечити на змаганнях кульки не менше 3-х цінових категорій. Мінімальна ціна на кульки – 45 доларів США (в гривнях по курку НБУ на день платежу)*.Організатори кожного змагання отримають від ФПУ нагородну атрибутику (кубки та медалі) для нагородження переможців у всіх дивізіонах.Організатор оплачує внесок на розрахунковий рахунок ФПУ, по 500 грн. з кожної команди, що бере участь у змаганнях. Внесок оплачується на протязі 5-и робочих днів по завершенню змагань. Заявки на участь у конкурсах прийматимуться до 10 лютого включно на електронну скриньку vika@ua-pb.com Правління Федерації, після розгляду всіх поданих заявок, визначить організаторів, місця та дати проведення всіх етапів Кубку України та Чемпіонату України у версії «П’ятірки» у 2014 році. * Команди мають право привозити кульки з собою, з оплатою організатору компенсації в розмірі 10 доларів США (в гривнях по курсу НБУ на день платежу) за кожну використану коробку.
 5. Звертаємося до всіх пейнтболістів України та власників пейнтбольного спорядження! У зв’язку з ситуацією, що склалася в нашій країні, закликаємо всіх, хто має пейнтбольне спорядження, УТРИМАТИСЯ від його використання не за призначенням! Велике прохання дотримуватися техніки безпеки та використовувати пейнтбольне спорядження тільки на пейнтбольних майданчиках. Також велике прохання присікати будь-які заклики або спроби використання пейнтбольного спорядження не за його призначенням! Дуже сподіваємось на Вашу толерантність, витримку, тверезість думок та обґрунтовані дії! Велике прохання, довести це звернення до всіх пейнтболістів, пейнтбольних клубів та продавців пейнтбольного спорядження. Дякуємо за порозуміння. Президент ФПУ, О.І.Дічек (опубліковано на офіційному сайті ФПУ http://ua-pb.com/?p=2869)
 6. Капітанам команд

  Шановні капітани команд! Ось і завершився пейнтбольний сезон 2013, який приніс і перемоги, і розчарування. Дякуємо Вам, що залишались з нами протягом цього року! Ми надіємось, що цей сезон став для Вас успішним, і, здобувши новий досвід, Ви тепер знаєте, над чим слід попрацювати, щоб наступного року стати ще кращими! У нас було багато сподівань на цей рік, не всі вони виправдалися, але ми будемо враховувати свої помилки, щоб не повторювати їх у майбутньому. Для того, щоб сезон 2014 року став більш успішним, ми готові попрацювати над ним разом з Вами. Ми звертаємось до Вас із проханням розповісти нам про свої очікування на наступний рік, а саме: Яким Ви бачите формат серії Кубку України наступного року? Що Вам сподобалось чи не сподобалось у форматі 2013 року? Які міста Ви хотіли би відвідати для участі в етапах Кубку та Чемпіонаті? Що би Ви порекомендували змінити у 2014 році?Всі Ваші пропозиції будуть розглянуті членами Правління на черговому засіданні. Також звертаємо Вашу увагу на те, що члени Правління будуть брати до уваги Ваші рекомендації, отже, якщо Ви хочете щось змінити – прохання прислати свої побажання та зауваження у письмовому вигляді до 25 грудня 2013 року на електронну скриньку vika@ua-pb.com.
 7. Для судей, которые получили 3-ю категорию, свободные номера, для печати на джерси: 17, 19-20, 26-27, 29-30, 32, 34-43, 45-51, 53-54, 56-65, 67-68, 70-76, 78-85, 90-97 После выбора номера просьба сообщить мне на почту vika@ua-pb.com ФИО и выбранный номер. Последние изменения: уже заняты номера 18, 19, 25, 86
 8. Учасникам семінару, що прибуватимуть до Сімферополя поїздом, слід надати дані про час прибуття до Сімферополя, для організації трансфера до місця проведення. Трансфер буде організовано з залізничного вокзалу Сімферополя.
 9. Шановні судді СК ФПУ! 4-6 жовтня 2013 року в АРК, за підтримки Спортивного комітету України, проводитиметься всеукраїнський семінар по підготовці і підвищенню кваліфікації суддів. Місце проведення: база "АйКемп", с.Пісчане, Бахчисарайський р-н, АРК. Програма семінару: Поведінка суддів під час проведення змагань.Поведінка суддів під час проведення змагань. Лекція. Савін В.М.Суддівські команди англійською. Лекція-практикум. Саранцева В.В.Практичне заняття на полі з розглядом ігрових ситуацій. А.В.Бобров.Фізична підготовка суддів з пейнтболу. Здача нормативів. А.В.Бобров.Спірні ситуації на полі та шляхи їх вирішення. Лекція. Протас С.М.Неспортивна поведінка гравців під час проведення змагань та методи накладення штрафних санкцій. Лекція з практичним заняттям на полі. Протас С.М.Також буде проводитись щорічна атестація суддів 3-ї - національної категорій.Початок занять в п"ятницю, 4 жовтня, в 15:00. Завершення семінару - 6 жовтня в 12:00. Атестація проводитиметься 5 жовтня в другій половині дня. Основним учасникам семінару (у кількості 25 чоловік) буде оплачуватися проживання на базі відпочинку, харчування, участь у практичному занятті, а також дорога в одну сторону. Переваги надаються суддям СК ФПУ, котрі проходили атестацію, починаючи з вересня 2012 року, та брали участь у суддівстві на змаганнях ФПУ у 2013 році. Бажаючі взяти участь у семінарі та пройти атестацію, котрі не попадають в список основних учасників, можуть взяти участь у семінарі за свій рахунок (проживання з 3-и разовим харчуванням коштує 280 грн за добу з однієї особи). Оплатити продивання та харчування можна безпосередньо на місці. Заявки на участь у семінарі за свій рахунок приймаються до 01.10.2013: - на електронну пошту vika@ua-pb.com. (Необхідно надіслати повне прізвище, ім"я та по-батькові, місто проживання). - чи за телефонами: 067-6758863 (Вікторія Саранцева); 067-3090465 (Андрій Бобров). Увага! Всім учасникам мати з собою паспорт громадянина України та ідентифікаційний код! Для повернення коштів за проїзд, необхідно надати квиток! (Залізничний квиток повинен бути на прізвище учасника).
 10. Париж 2013 сентябрь

  Hulk-Helwood Paris 4-0
 11. Уважаемые члены Федерации пейнтбола Украины, Членами Правления ФПУ рассматривался вопрос от возможности переноса места проведения финала Кубка Украины из Днепропетровска в Харьков, для совмещения его с этапом серии «Золотое Кольцо» (ЗК). С этой целью 22-23 августа проводилось письменное голосование (Протокол 2013-7 от 23.08.2013). Протокол голосования можно найти на официальном майте ФПУ в разделе "Документы". ССЫЛКА. Учитывая многие факторы, в том числе и то, что дата и место проведения финала Кубка Украины 7-8 сентября 2013 года были внесены в календарь официальных мероприятий Министерства по делам семьи, молодежи и спорта, члены Правления сочли невозможным за столь короткий срок до проведения официального мероприятия менять город. При принятии решения учитывались, также, договоренности с организатором соревнований в Днепропетровске по подготовке места проведения. Но, идя навстречу украинским командам, члены Правления высказали предложение провести финал Кубка в 1 день, 7-го сентября (суббота), технические возможности для этого существуют. Это дает возможность организаторам серии ЗК в Харькове провести свои соревнования в другой день. Небольшое расстояние от Днепропетровска до Харькова позволяет командам проехать из одного города в другой, без особого для себя ущерба. Правление Федерации пейнтбола Украины предлагает организаторам ЗК в Харькове перенести проведение своего этапа на воскресенье, 8-го сентября, что даст возможность командам и другим заинтересованным лицам поучаствовать в обоих соревнованиях.
 12. Манык, ты перед тем, как бросать камешек в мой огород, повынимай валуны со своего. Ты уже определился, чьи интересы ты защищаешь? Имей ввиду, что на каждый твой пост в мою сторону я буду отвечать, и мои ответы тебе не понравятся. При том отвечать буду на форуме, чтобы это читали все.